Yeniköy Madencilik

Hakkımızda

Milten Holding, kuruluşundan itibaren geçen yarım asırdan fazla süredir, Türkiye Ekonomisine kesintisiz hizmet sunmaktadır. Şirketimiz, madencilikten, güvenli ve alternatif yaşam alanlarına, çevre dostu ve ekonomik enerji sistemlerinden, turizme kadar geniş bir yelpazede başarılı projelere imza atmıştır ve yeni projeleri hayata geçirmeye devam etmektedir.

Yeniköy Madencilik, Milten Holding çatısı altında faaliyet göstermektedir. Edirne'de bulunan kömür tesislerinde, sanayi ve ev tipi tüketim için kömür üretimi gerçekleştirmektedir. Tüm maden tesislerimizde, iş güvenliği ve kaliteli üretim temel değerlerimiz arasında yer almaktadır. İnovatif vizyonumuzla sadece iş yapmakla kalmayıp, topluma öncülük ederek örnek olmayı hedeflemekteyiz. Sektörel gelişmeleri yakından takip ederek güncelliği önemsiyoruz. Ar-Ge çalışmalarımız, teknolojiye yaptığımız yatırımlar, sosyal sorumluluk projelerimiz ve etik değerlerimizle sektörde örnek bir işletme olmaya devam ediyoruz.

Yeniköy Madencilik olarak doğaya ve tüm canlılara saygı duymak, sosyal sorumluluk projelerine katkı sağlamak önem verdiğimiz konular arasında yer almaktadır. Çevre dostu ve kültürel projelere önem verip topluma fayda sağlamayı görev ediniyoruz. Güvenilirlik, iş güvenliği, kalite ve sosyal sorumluluk değerleriyle sürdürülebilir bir dünya için öncü olmak ve ülkemizin ekonomisine katma değer sağlamak için azimle çalışmaktayız.

Hakkımızda